درباره شرکت

"بنی آدم اعضای یکدیگرند                 که در آفرینش زیک گوهرند"

تعهد به جامعه و محیط زیست، جایگاه خاصی در شرکت خدمات انفورماتیک دارد. این شرکت با بیش از 20 سال سابقه درخشان در زمینه فناوری اطلاعات و صنعت اتوماسیون بانکی کشور، همواره سعی نموده به عنوان مجموعه ای پیشرو، در توسعه کسب و کار، مسئولیت‌‌های اجتماعی خود را مد نظر داشته و در شرایط مختلف، حضور خود را در کنار سایر اقشار جامعه حفظ کرده و دوشادوش مردم عزیز و خیر کشورمان بخشی از درآمد خود را صرف امور اجتماعی و فرهنگی نماید.

توجه به مقولات محیط زیست در قالب توسعه بانکداری الکترونیک و تاثیر بسزای آن در کاهش ترافیک شهری، تشکیل صندوق خیریه، همراهی با موسسات خیریه مانند محک، آسایشگاه کهریزک و... ، حضور و مشارکت در کمکهای مردمی به آسیب دیدگان زلزله و سایر حوادث غیر مترقبه رخ داده در کشور مورد تأکید همیشگی مدیران اجرایی ما بوده  و این موضوع برای تمامی مجموعه شرکت از اهمیت بالایی برخوردار است.

در راستای این فعالیت های نوع دوستانه، با توجه به اهمیت بالای آموزش فرزندان سرزمین اسلامی مان، شرکت خدمات انفورماتیک اقدامات ذیل را انجام داده است:
1- احداث مدارس در مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان با نام های شمیم دانش، سپهر دانش و سفیر دانش که در مهرماه 1395 افتتاح گردید. در این مدارس 54 دانش آموز دختر و پسر در مقطع ابتدایی مشغول به تحصیل شدند.
2- مشارکت در برطرف نمودن نیازهای ضروری 120 دانش آموز (کودکان کار، یتیم، بد سرپرست و مستضعف) در جنوب شهر تهران در سال 1394 .
3- همچنین در شهریور ماه 1395 برای 150 دانش آموز کمک هزینه نیازهای اولیه تحصیلی در نظر گرفته شده بود که با توجه به نیازهای اعلام شده این کمک به 197 دانش آموز تخصیص یافت. در این طرح دانش آموزان بسته به نیاز و انتخاب خود الزامات اولیه تحصیلی خود را (شامل فرم مدرسه، بلوز، شلوار، مانتو، مقنعه، کیف، کفش و لوازم التحریر) تهیه نمودند.
4- اهداء چند دستگاه کامپیوتر دست دوم قابل استفاده به مدارس نیازمند. 
5- احداث پایگاه اورژانس 115 جاده ای شاهرخت در استان خراسان جنوبی و خریداری تجهیزات مورد نیاز برای این مرکز.


علاوه بر این شرکت خدمات انفورماتیک همواره حضور مستمری در رخدادهای نمایشگاهی، همایش ها، سمینارها و مسابقات علمی داخلی و خارجی داشته است. این حضور در سطوح مختلفی چون برگزاری همایش ها ، حمایت مالی و معنوی، مشارکت در کمیته های علمی و راهبری، ارائه کارگاه های تخصصی و مقالات علمی و ... بوده است.
شایان ذکر است این شرکت با حضور و حمایت مالی از رویدادهای علمی در دانشگاهها، توانسته در ایجاد پل ارتباطی بین صنعت و دانشگاه ایفای نقش نماید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت خدمات انفورماتیک می باشد