اخبار شرکت
1396/7/25 سه شنبه
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس:
شرکت خدمات انفورماتیک پیشران بانکداری الکترونیک در کشور است

«سید فرید موسوی» نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در بازدید از شرکت خدمات انفورماتیک، پیشرفتها و تغییرات در حوزه بانکداری الکترونیک را ارزنده عنوان کرد و اظهار داشت: شرکت خدمات انفورماتیک در پیشرانی این تغییرات نقش مهمی داشته است.
موسوی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی شرکت خدمات انفورماتیک، با بیان اینکه توسعه بانکداری الکترونیک، صنعت بانکداری کشور را وارد مرحله جدیدی کرده است، افزود: علیرغم محدودیتهایی که در سالهای اخیر بر شبکه بانکی و اقتصاد کشور تحمیل شد، صنعت بانکداری با تکیه بر توانمندی ها و ظرفیتهای داخلی اجازه نداد خللی در توسعه این صنعت ایجاد شود.
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس ابراز امیدواری کرد با فرصتهایی که اخیرا با رفع مشکلات  بین المللی حاصل شده شاهد رشد بیشتر صنعت بانکداری الکترونیک باشیم.
موسوی همچنین فرهنگ سازی در امر استفاده از ابزار و روشهای نوین بانکداری الکترونیک را الزامی دانست و یادآور شد: شبکه بانکی در این راستا اقدامات خاصی را به انجام رسانده اما ایفای نقش شرکت خدمات انفورماتیک نیز در این حوزه قطعا سازنده خواهد بود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود از اقداماتی که در راستای توجه به استارتاپهای فینتک در شرکت خدمات انفورماتیک انجام گرفته تقدیر کرد و در همین حال، خواستار آن شد که حمایت از این استارتاپها با جدیت بیشتری دنبال شود.
نماینده مردم تهران، ری شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان این نکته که بخش فناوری اطلاعات و خدمات جزو پیشرانهای اقتصاد کشور هستند، خاطرنشان کرد: شرکت خدمات تجلی این دو بخش است و علاوه بر نقشی که در توسعه زیرساختهای بانکداری الکترونیک دارد، در سایر حوزه ها نیز می تواند مفید واقع شود.
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان بازدید خود، از زحمات مدیران و کارکنان شرکت خدمات انفورماتیک قدردانی کرد.
 
.

عكس هاي مرتبط :

نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت خدمات انفورماتیک می باشد