پیوندها
شرکت خدمات انفورماتیک فرادیس گستر کیش در بهمن‌ماه 1386 در جهت خودکفا کردن کشور درزمینه اتوماسیون بانکی و باهدف تولید و پشتیبانی دستگاه‌های خودپرداز ATM، تجهیزات سامانه‌های مخابراتی و رایانه‌ای موردنیاز شرکت خدمات انفورماتیک و شبکه بانکی کشور تأسیس شد.
پس از پنج سال فعالیت موفقیت‌آمیز در این عرصه و تولید، فروش و پشتیبانی بیش از 6.500 دستگاه ATM و ماژول‌های آن، بالغ‌بر 126 هزار دستگاه POS و بیش از 10 هزار دستگاه VNB، DIU، RFU،LCU،Deice،RSS،UPS،PC،Server و غیره، طبق تصمیمات اتخاذشده در هیئت‌مدیره شرکت خدمات انفورماتیک و مجمع عمومی شرکت فرادیس گستر کیش، نسبت به انتقال فعالیت‌های مذکور به شرکت داده‌ورزی فرادیس البرز اقدام گردید وازدی ماه سال 1391 به‌منظور ایفای بخشی از نقش محوری گروه شرکت‌های خدمات انفورماتیک در حوزة خدمات بانکی و تجارت الکترونیک، ارائه خدمات پرداخت سیار مبتنی بر کارت و تلفن همراه در دستور کار شرکت قرار گرفت.
از سال 1396 نیز علاوه بر مأموریت پیشین، فعالیت در حوزه‌های فناوری‌های نوین ازجمله سرمایه‌گذاری خطرپذیر در استارتاپ‌های مالی و بانکی (فین تک) به موضوع فعالیت شرکت افزوده شد.

اهداف و مأموریت‌ها:
  •     حضور در زیست‌بوم نوآوری و کارآفرینی از طریق مشارکت با نهادهای فعال این حوزه مانند: فین‌تک‌ها، شتاب‌دهنده‌ها و شرکت‌های سرمایه‌گذار خطرپذیر.
  •     ارائه و توسعه خدمات مبتنی بر زیرساخت‌ها و برنامه‌های کاربردی کیف پول الکترونیکی، پرداخت همراه و پرداخت دیجیتال.
  •     ارائه و توسعه خدمات مبتنی بر زیرساخت‌ها و پلتفرم‌های واسط برنامه‌نویسی کاربردی (API) خدمات بانکی و تجارت الکترونیکی.

پروژه‌ها و فعالیت‌های جاری:
  •     ارائه سرویس شارژ مستقیم (Direct TOPUP) از طریق شرکت خدمات همراه آیسان در بانک‌های ملی، صادرات، آینده، کشاورزی و دستگاه‌های کارت‌خوان شرکت داده‌ورزی سداد.
  •     ارائه سرویس پرداخت کیف پول الکترونیکی همراه مبتنی بر تلفن همراه.
  •     ارائه خدمات بانکداری باز بر بستر پلتفرم هاب بانکداری باز «شاهین»
اطلاعات بیشتر ...
خدمات
محصولات
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت خدمات انفورماتیک می باشد