پیوندها

معرفی

شرکت داده‌ورزی فرادیس البرز در 09/02/1383 با هدف تولید و ارائه خدمات پشتیبانی تجهیزات رایانه‌های و مخابراتی در حوزه شبکه بانکی توسط شرکت خدمات انفورماتیک تاسیس‌ گردید . در ادامه این شرکت با تکمیل نیروی انسانی با تجربه و متخصص و تامین زیر ساخت های مورد نیاز به مرور به یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های حاضر در حوزه پرداخت الکترونیک تبدیل شد بنحوی که درحال حاضر با بگارگیری حدود 900 نفر نیروی انسانی متخصص  بیش از 33% سهم بازار پشتیبانی خودپردازهای فعال داخل کشور را در اختیار دارد. 
برخی از امکانات و توانمندی های شرکت عبارتند از :
•    راه اندازی 140 دفتر عملیاتی در سراسر کشور شامل 35 دفتر اصلی و 105 دفتر اقماری. 
•    راه اندازی  مرکز تعمیرات مرکزی پیشرفته در تهران با امکان انجام تعمیرات اساسی  و بازسازی و بومی سازی قطعات مورد استفاده.
•    راه اندازی  35 مرکز تعمیرات محلی در استان‌ها بمنظور تسریع در انجام تعمیرات فوری در محل  .
•    ایجادکارخانه جهت طراحی , بومی سازی وتولید انواع تجهیزات پرداخت الکترونیک شامل خودپرداز , کیوسک و ماژول های مرتبط
•    ایجاد کارخانه در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان جهت مونتاژ تجهیزات وارداتی .
خ    طراحی و توسعه نرم‌افزار پایانه‌های خودپرداز و کیوسک، سامانه مدیریت و راهبری پایانه‌های خودپرداز و کیوسک، نرم‌افزار حوزه پرداخت خرد و توسعه محصولات نوین توسط کارشناسان شرکت.
•    اخذ رتبه یک در 13 رشته فعالیت از دبیرخانه شورایعالی انفور ماتیک .
•    اخذ جایگاه 267 در آخرین ارزیابی‌ سازمان مدیریت صنعتی بین  500 شرکت برتر ایران، و رتبه اول در مقایسه با شرکت های رقیب در حوزه فعالیت تخصصی شرکت. 

میزان سرمایه این شرکت 2.000 میلیارد ریال شامل  دو میلیارد سهام یکهزار ریالی تقسیم‌شده می باشد 83% آن متعلق به شرکت خدمات انفورماتیک  و  17% متعلق به شرکت ملی انفورماتیک می‌باشد. 

ماموریت

« شرکت داده‌ورزی فرادیس البرز به عنوان مجری فناور، امین و توانمند نظام بانکی کشور در اجرای طرح‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات و ارائه راه‌حل‌ در حوزه پایانه‌های خودکار بانکی (SST) و سیستم‌های پرداخت، با قابلیت منحصر به فرد در پشتیبانی طرح‌های کلان ICT می باشد.» 
 

اطلاعات بیشتر ...

وب سایت : www.faradis.net
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت خدمات انفورماتیک می باشد