درباره شرکت
شرکت خدمات انفورماتیک یکی از بزرگترین شرکت‌های فعال کشور در زمینه فناوری اطلاعات محسوب می‌شود. براساس طبقه‌بندی صورت گرفته از سوی شورای عالی انفورماتیک، شرکت خدمات انفورماتیک با تکیه بر نیروی انسانی متخصص خود موفق به کسب رتبه اول در میان شرکت‌های رایانه‌ای کشور شده است. همچنین بر اساس طبقه‌بندی تکمیلی صورت گرفته از سوی انجمن شرکت‌های انفورماتیک، شرکت خدمات انفورماتیک زمینه‌های فعالیت خود را در 11 شاخه تخصصی اعلام کرده و در هر شاخه به صورت جداگانه حائز رتبه اول است:
 
• ارائه و پشتیبانی سخت افزاری کامپیوتر های بزرگ (Mainframe )
• ارائه و پشتیبانی بسته های نرم افزاری یا بسته های نرم افزارهای حامل محتوا
• ارائه و پشتیبانی نرم افزار های پایه، سیستم و ابزارها
• تولید و پشتیبانی نرم افزار های سفارشی مشتری
• مشاوره و نظارت بر اجرای طرح‌های انفورماتیک و فناوری اطلاعات 
• خدمات پشتیبانی 
• آموزش و پژوهش 
• سیستمهای ویژه
• امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات
• شبکه داده های رایانه ای و مخابراتی
• تولید و ارائه دستگاه های جانبی
• جهت مشاهده تصویر گواهی رتبه بندی اینجا کلیک نمایید.
علاوه بر این شرکت خدمات انفورماتیک با هدف ارتقای مدیریت کیفیت در سازمان در سال 1378 موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001 در زمینه طراحی، مهندسی و ارائه خدمات شبکه‌های مخابراتی و رایانه‌ای شده است.
در راستای دستیابی به اهداف نهاد ارشد در حوزه امنیت اطلاعات بانکی و همچنین تحقق بخشی از اهداف استراتژیک شرکت خدمات انفورماتیک از سال 1391 اقدام به ایجاد، پیاده‌سازی و اجرای سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) در دامنه راهبری سرویس‌ها و شبکه‌های بین‌بانکی و بانکی نمود. پس از دو سال، در اردیبهشت ماه 1393 شرکت خدمات انفورماتیک موفق به اخذ گواهینامه بین‌المللی ISO27001:2005  با تایید سرممیز رسمی در دامنه تعیین شده گردید.
در تداوم روند استقرار سیستم مدیریت امنیت اطلاعات(ISMS)  مبتنی بر استاندارد ISO27001، شرکت خدمات انفورماتیک موفق به تمدید اعتبار گواهینامه ISO 27001 و موفق به اخذ گواهینامه بین‌‎المللی استاندارد ISO 27001:2013 در دامنه مدیریت و راهبری سرویس‎ها و شبکه‎های بین‎بانکی و بانکی در اردیبهشت ماه 1394 گردید.
با توجه به لزوم پیاده‌سازی استانداردهای بین‌المللی جهت اتصال به شبکه‌های بانکی بین‌المللی، شرکت خدمات انفورماتیک در اردیبهشت ماه سال 1395 با توجه به گسترش دامنه تعیین شده، طراحی، مدیریت و راهبری سرویس‌ها و شبکه‌های بین‌بانکی و بانکی موفق به تمدید اعتبار گواهینامه ISO 27001 در دامنه قدیم و موفق به اخذ گواهینامه این استاندارد در دامنه جدید گردید.
شایان ذکر است پس از اتمام دوره اول (سه سال) اخذ گواهینامه، شرکت خدمات انفورماتیک در آبان ماه سال 1396 موفق به اخذ مجدد گواهینامه بین المللی استاندارد ISO 27001 با تایید سرممیز رسمی  گردید. این گواهینامه در  دامنه گسترش یافته سیستم مدیریت امنیت اطلاعات( توسعه و راهبری سرویس‌ها و شبکه‌های بین‌بانکی و بانکی) اخذ شده است  و بزرگترین پروژه پیاده‌سازی ISMS  از نظر حوزه تحت پوشش در ایران شد که این گواهینامه در ممیزی مراقبتی سال 1397 تمدید گشت. شایان ذکر است با تداوم روند بهبود پیاده‌سازی استاندارد و گسترش و نفوذ آن در بدنه شرکت خدمات انفورماتیک، دربهمن ماه 1398 اعتبار گواهینامه بین‌المللی ISO 27001 برای شرکت تمدید گردید.(جهت مشاهده تصویرگواهینامه اینجا کلیک نمایید).
قابل ذکر است شرکت خدمات انفورماتیک برای دومین بار، در سال 1393 از سوی سازمان مدیریت صنعتی، موفق به احراز رتبه اول در گروه رایانه و فعالیت های وابسته درهمایش  100 شرکت برتر  گردید.(جهت مشاهده تصویرگواهینامه اینجا کلیک نمایید.)
همچنین شرکت خدمات انفورماتیک طی سال 1394 با 30 پله صعود، در بین صد شرکت برتر ایرانی بعنوان شرکت پیشرو با بیشترین بازده فروش معرفی شد و این شرکت در بین 10 شرکت پیشرو قرار گرفت و رتبه آن از 121 در سال گذشته به 91 در سال 1394 ارتقا یافت.(جهت مشاهده تصویرگواهینامه اینجا کلیک نمایید)
علاوه بر این شرکت خدمات انفورماتیک دومین شرکت فعال در زمینه فناوری اطلاعات است که در بورس تهران پذیرفته شده و سهام آن از این طریق در اختیار علاقمندان و خریداران قرار گرفته است.
شایان ذکر است اداره نظارت بر ناشران بورسی بر اساس رتبه‌بندی شرکت‌های پذیرفته‌شده در بورس اوراق بهادار از نظر کیفیت افشا و اطلاع‌رسانی، شرکت خدمات انفورماتیک را دارنده رتبه دوم شفافیت در بازار اول بورس اوراق بهادار اعلام کرد.
رتبه اطلاع رسانی شرکت ها در بازار اول بورس بر اساس سه معیار به موقع بودن، قابلیت اتکا و اطلاع رسانی مناسب منتشر شده که به این ترتیب، شرکت خدمات انفورماتیک به عنوان یکی از شرکت های برترِ بازارِ اول معرفی گردید.
 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت خدمات انفورماتیک می باشد