درباره شرکت

با گذشت بیش از 25 سال از تاسیس شرکت خدمات انفورماتیک، این شرکت امروز همانند زمان تاسیس، فعالیت و رسالت اصلی خود را کمک به سیستم بانکی کشور به منظور ایجاد روشها و تجهیز ابزارها برای ارائه خدمات بهتر میداند. گستردگی نیازها و پیچیدگی راه‌حل‌های قابل پیاده ‌سازی در سطح موسسات بانکی و مالی کشور باعث شده تا شرکت خدمات انفورماتیک برای پاسخگویی به مشتریان خود طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات را در اختیار گیرد و عرضه کند.
 فعالیت های شرکت خدمات انفورماتیک در زمینه تامین و تولید نرم افزارهای بانکی مورد نیاز کشور و در قالب "طرح جامع بانکداری الکترونیکی" با تلاش برنامه ریزی شده و حرفه‌ای گروه های تخصصی شامل کارشناسان خبره و با تجربه در حوزه های بانکی و فن‌آوری اطلاعات صورت می پذیرد.
محصولات نرم افزاری و سامانه‌های بانکی این شرکت طیف کاملی از خدمات مورد نیاز صنعت بانکداری را در کلیه حوزه های حاکمیتی و رقابتی شامل می‌شود. یکی از تفاوت‌های اصلی محصولات این شرکت با محصولات مشابهی که توسط سایر رقبا ارائه می‌گردد، توانمندی پردازش چند ده میلیونی تراکنش‌های روزانه با سطوح امنیتی بسیار بالا می باشد. این ویژگی؛ محصولات شرکت را در میان محصولات سایر رقبا منحصر بفرد و بی‌رقیب نموده و هم اکنون در کلیه شعب بانک های طرف قرارداد که از بزرگترین و مهم‌ترین بانک های کشور نیز محسوب می‌شوند، درحال بهره برداری می‌باشند.
همچنین شرکت خدمات انفورماتیک به منظور خدمت‌رسانی هرچه بهتر به سیستم بانکی کشور؛ هنر طراحی و تولید سخت‌افزار بانکی را با دانش بومی در هم آمیخته و موفق به طراحی و پیاده سازی زیرساخت‌های مورد نیاز سیستم جامع اتوماسیون بانکی شده است. این شرکت با ارائه محصولات و تجهیزات سخت افزاری پیشرفته، موفق به پیشتازی در عرصه نوآوری سخت افزار و شبکه بانکی  شده است. از مهمترین توانمندی‌های شرکت در مسیر انجام این ماموریت می‌توان به تولید و سرویس دهی به انواع کامپیوتر های بزرگ (MainFrame)، تولید و پشتیبانی تجهیزات شبکه و همچنین پیاده سازی شبکه‌های فضایی و زمینی در حوزه بانکی اشاره کرد. شرکت خدمات انفورماتیک توانسته سبد کاملی از راه‌حل‌ها، محصولات و خدمات مورد نیاز بانک‌ها در سطح بالایی از امنیت و اطمینان به مشتریان خود عرضه نماید.
 


تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت خدمات انفورماتیک می باشد