اخبار شرکت
1397/12/11 شنبه
قدرداني از شرکت خدمات انفورماتيک در رويداد ملي شو2

در مراسم اختتاميه رويداد ملي شو2 که عصر چهارشنبه هشتم اسفندماه در بانک ملي برگزار شد، از شرکت خدمات انفورماتيک به دليل همکاري گسترده با بانک ملي و ايجاد زيرساختهاي لازم براي توسعه محصولات فناورانه نوين با اهداي لوح قدرداني بعمل آمد.

در مراسم اختتاميه رويداد "ملي شو2" که عصر چهارشنبه هشتم اسفندماه در بانک ملي برگزار شد، از شرکت خدمات انفورماتيک به دليل همکاري گسترده با بانک ملي و ايجاد زيرساختهاي لازم براي توسعه محصولات فناورانه نوين با اهداي لوح قدرداني بعمل آمد.
در اين مراسم، دکتر "فرهاد فائز" معاون بازاريابي و فروش شرکت خدمات انفورماتيک به نيابت از مديرعامل شرکت حضور يافته و لوح تقدير را دريافت کرد.
رويداد "ملي شو2" که از روز يکشنبه هفته جاري آغاز شده بود با هدف معرفي تعدادي از محصولات و خدمات نوين و فناورانه بانک ملي ايران برگزار شد. در اين رويداد دو محصول سپند و اپليکيشن 60 (رمز يکبار مصرف نرم افزاري) که توسط شرکت خدمات انفورماتيک ارائه شده در کنار محصولات و خدماتي همچون ملي پلاس (استفاده از کارت هوشمند ملي براي دريافت خدمات بانکي) سککوک (سامانه کشوري کسب و کار به کسب و کار)، ويدئوبام، BTM و کيف پول به نمايش درآمده و معرفي شدند.


 .


نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت خدمات انفورماتیک می باشد