اخبار شرکت
1398/2/4 چهارشنبه
معرفی سامانه« نشان» در کنگره بین المللی محاسبات کلان مقیاس و کلان داده

مهندس امیر نوری از گروه هوش تجاری شرکت خدمات انفورماتیک سامانه «نشان» را در کنگره بین المللی محاسبات کلان مقیاس و کلان داده برای متخصصان حاضر تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات انفورماتیک مدیر پروژه سامانه «نشان» این سامانه را نسل  جدیدی از ابزارهایLocation Intelligence   بانکی دانست که در گروه هوش تجاری شرکت خدمات انفورماتیک جهت تجزیه و تحلیل رفتار مشتریان بانکی و کارایی کانال‌های بانکی طراحی و پیاده سازی شده‌است. 
سامانه «نشان» درکی متفاوت از رفتار مشتریان و اینکه آنها در چه مکانی، چه زمانی و چگونه با کانال‌های بانکی شما ارتباط برقرار می‌کنند، به شما ارائه می دهد. 
این سامانه  Real-time دارای پلتفرم مدرن AHM-04  می باشد و از به روزترین تکنولوژی‌های Big Data  و سرور قدرتمند نقشه بهره می‌برد. 
Map Server این سامانه تحت وب، امکانSelf-Service BI  را نیز برای تحلیلگران ارشد بانکی فراهم می‌کند. 
سامانه« نشان» این قابلیت را دارد که بانک ها را در اتخاذ یک استراتژی مدیریت مطلوب Omni Channel بانکی با امکاناتی چون: آگاهی از تعاملات مالی مشتریان( اینکه بدانید چه خدماتی را از کدام کانال بانکی و در چه مکانی استفاده می کنند)، دانستن نیاز نقدی مشتریان و جغرافیای تقاضا، بهینه سازی سرویس مطابق با عادات مشتریان، امکان تجزیه و تحلیل متمرکز تمامی داده‌های کانال‌های بانکی و مصورسازی و ارائه داشبوردهای تحلیلی مبتنی بر نقشه یاری رساند.
شایان ذکر است؛ کنگره بین‌المللی محاسبات کلان مقیاس و تحلیل کلان داده، توسط دانشگاه خوارزمی طی روزهای ۳ تا ۵ اردیبهشت ماه در هتل اسپیناس پالاس برگزار می شود.
.


نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت خدمات انفورماتیک می باشد