اخبار شرکت
1398/7/30 سه‌شنبه
برگزاری کارگاه سه روزه «بانکداری دیجیتال»

نخستین کارگاه سه روزه «بانکداری دیجیتال» با حضور دو تن از متخصصان برجسته خارجی و با شرکت مدیران ارشد و کارشناسان بانک آینده و شرکت خدمات انفورماتیک از روز دوشنبه 29 مهر آغاز شده و تا یکم آبان ماه ادامه خواهد داشت.
مهندس "سید ابوطالب نجفی" در مراسم آغازین این کارگاه آموزشی پس از خیر مقدم به حاضرین و مدرسین دوره، یکی از دغدغه های شرکت را توسعه خدمات نوآورانه بانکداری ذکر کرد و اظهار داشت: در این مسیر تلاش شده علاوه بر رویکرد نوآورانه در داخل شرکت، در یک فضای تعاملی و در قالب چند سمینار و کارگاه، موضوعات روز با حضور متخصصان شبکه بانکی به بحث و بررسی گذاشته  شود و این کارگاه آموزشی که کار مشترک شرکت خدمات انفورماتیک و بانک آینده است در راستای تحقق این هدف برگزار می شود.
در ادامه این کارگاه مطالبی با عناوین معرفی روندهای روز دیجیتالی شدن بانکداری و تغییر شکل آن، بهترین شیوه ها و برخی روایت ها از موفقیت ها و شکست های نام‌های آشنا در دنیا کسب و کار بانکی، استراتژی های موفق، توجه به علایق مشتری و ارائه خدمات نوآورانه بعنوان عامل موفقیتها ارائه شد.
این کارگاه آموزشی که با تلاش معاونت بازاریابی و فروش و نیز گروه آموزش مدیریت سرمایه انسانی برگزار شده در سطح کارشناسان و مدیران بانک آینده و شرکت خدمات انفورماتیک در محل ساختمان مرکزی شرکت (شاه نظری) در دو روز آینده ادامه خواهد داشت. 
 .


نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت خدمات انفورماتیک می باشد