اخبار شرکت
1398/8/13 دوشنبه
برگزاری اولین رویداد سرنخ با رویکرد نوآوری باز

نخستین رویداد سرنخ با رویکرد نوآوری باز و به منظور معرفی نیازهاي شبکه بانکی، شبکه سازی استارت‌آپ‌ها و ايده‌پردازان فينتك حاضر و نيز معرفي مرکز نوآوری شرکت خدمات انفورماتیک (ifinc)، با حضور مدیر عامل و اعضای هیات مدیره شرکت خدمات انفورماتیک فرادیس گستر كيش و هم آوا، 12 آبان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات انفورماتیک، در این رویداد ارائه‌هایی با موضوعاتی همچون:  فناوری‌های تطابق مقررات (RegTech)، فناوری‌های پرداختی (PayTech)، فناوری‌های بانکی (BankTech)، فناوری‌های مدیریت ثروت (WealthTech)، فناوری‌های قرض و وام (LendTech)، حوالجات ارزی(Remittance)، بلاکچین (Blockchain)، مدیریت مالی شخصی (PFM) و فناوری‌هاي بیمه(InsureTech) برای حاضران ارائه شد تا بر اساس آنها ایده پردازی کنند.
برگزاری پنلی با موضوع چالش‌های پیش روی استارت‌آپ‌ها و انتقال تجارب استارت‌آپ‌های موفق و بازدید از مرکز از دیگر برنامه‌های این رویداد بود.
یادآور می‌شود؛ دور دوم این رویداد همزمان با همایش تراکنش برگزار خواهد شد. پس از برگزاری رویدادهای سرنخ‌ یک و دو، تیم‌هایی که در این رویدادها شرکت کرده اند و تیم‌هایی که پس از سرنخ‌ها به این جمع اضافه خواهند شد، می‌توانند برای پذیرش در مرکز نوآوری آی‌فینک، ثبت نام کنند و از حمایت‌های مالی و تخصصی دو مجموعه برجسته شرکت خدمات انفورماتيک و هم‌آوا برخوردار شوند.

 .

عكس هاي مرتبط :

نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت خدمات انفورماتیک می باشد