اخبار شرکت
1399/6/17 دوشنبه
برگزاری مراسم معارفه اعضای جدید هیات مدیره شرکت خدمات انفورماتیک

در مراسمی با حضور جناب آقای رحمت الله صادقیان مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک، سه تن از اعضای جدید هیات مدیره شرکت خدمات انفورماتیک معرفی شده و از خدمات و زحمات اعضای قبلی تقدیر به عمل آمد.
در این مراسم که جناب آقای نجفی مدیرعامل، اعضای هیات مدیره شرکت خدمات انفورماتیک و جناب آقای شاکری معاون اقتصادی و توسعه سرمایه های انسانی نیز حضور داشتند، جناب آقایان سید جعفر مرتضویان، سید رضا ناصری نیک و بابک رضایی راد به عنوان اعضای جدید هیات مدیره شرکت خدمات انفورماتیک معرفی شدند.
همچنین در این مراسم با اهدای لوح تقدیر، از تلاشها و زحمات بی شائبه آقایان دکتر میرطاهری، دکتر وثوقی وحدت و دکتر خالقی مقدم قدردانی به عمل آمد.
مدیرعامل شرکت ملی انفورماتیک در این لوح تقدیر خطاب به اعضای تودیع شده اظهار نمود: اینجانب به نمایندگی از گروه ملی انفورماتیک از باب "من لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق" مراتب سپاس و تقدیر خود را از تلاشها و خدمات ارزنده در مدت ماموریت در شرکت خدمات انفورماتیک که برکات و ثمرات فراوانی در ارتقای جایگاه بانکداری الکترونیک و نظام پرداخت کشور داشته است، اعلام می نمایم.
گفتنی است آقایان مهندس انتظاری (رییس هیات مدیره) و مهندس صدوقی نیز کما فی السابق در هیات مدیره شرکت خدمات انفورماتیک حضور دارند.
" به استناد مجمع عمومی عادی سالانه ،حق حضور  اعضا هیئت مدیره ماهانه مبلغ 20 میلیون ریال مشروط به برگزاری حداقل دوجلسه در ماه است"
.


نسخه قابل چاپ
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت خدمات انفورماتیک می باشد